Medailles Atletiek

Olympische spelen 2008

Dames : 10000m

Tirunesh Dibaba EthiopiŽ

Elvan Abeylegesse Turkije

Shalane Flanagan Verenigde Staten

Dames : 100m

Shelly-Ann Frazer Jamaica

Sherone Simpson en Kerron Stewart Jamaica

Dames : 100m Horden

Dawn Harper Verenigde Staten

Sally Mc Lellan AustraliŽ

Priscilla Lopes Canada

Dames : 1500m

Jebet Langat Kenia

Irina Lishchynska OekraÔne

Nataliya Tobias OekraÔne

Dames : 200m

Veronica Campbell Jamaica

Allyson Felix Verenigde Staten

Kerron Stewart Jamaica

Dames : 20km Wandelen

Olga Kaniskina Rusland

Kjersti Plštzer Noorwegen

Elisa Rigaudo ItaliŽ

Dames : 3000m Steeplechase

Gulnara Galkina Rusland

Eunice Jepkorir Kenia

Ekaterina Volkova Rusland

Dames : 400m

Christine Ohuruogu Groot BrittanniŽ

Shericka Williams Jamaica

Sanya Richards Verenigde Staten

Dames : 400m Horden

Melaine Walker Jamaica

Sheena Tosta Verenigde Staten

Tasha Danvers Groot BrittanniŽ

Dames : 4x 100m Estafete

Rusland Rusland

Belgie BelgiŽ

Nigeria Nigeria

Dames : 4x 400m Estafete Finale

Verenigde Staten Verenigde Staten

Rusland Rusland

Jamaica Jamaica

Dames : 5000m

Tirunesh Dibaba EthiopiŽ

Elvan Abeylegesse Turkije

Meseret Defar EthiopiŽ

Dames : 800m

Pamela Jelimo Kenia

Janeth Busienei Kenia

Hasna Benhassi Marokko

Dames : Discus werpen

Stephanie Brown Trafton Verenigde Staten

Yarelys Barrios Cuba

Olena Antonova OekraÔne

Dames : Hoogspringen

Tia Hellbaut BelgiŽ

Blanca Vlasic KroatiŽ

Anna Chicherova Rusland

Dames : Kogelslingeren

Oksana Menkova Wit Rusland

Yipsi Moreno Cuba

Zhang Wenxiu China

Dames : Kogelstoten

Valerie Vili Nieuw Zeeland

Natallia Mikhnevich Wit Rusland

Nadezhda Ostapchuk Wit Rusland

Dames : Marathon

Constantina Tomescu RoemeniŽ

Catherine Ndereba Kenia

Chunxiu Zhou China

Dames : Polsstok hoogspringen

Elena Isinbaeva Rusland

Jennifer Stuczynski Verenigde Staten

Svetlana Feofanova Rusland

Dames : Speerwerpen

Barbora Spotakova TsjechiŽ

Maria Abakumova Rusland

Christina Obergfoll Duitsland

Dames : Verspringen

Maurren Maggi BraziliŽ

Tatyana Lebedeva Rusland

Blessing Okagbare Nigeria

Dames : Zevenkamp

Nataliya Dobrynska OekraÔne

Hyleas Fountain Verenigde Staten

Tatiana Tsjenova Rusland

Dames : Hink Stap Spring

FranÁoise Mbango Kameroen

Tatyana Lebedeva Rusland

HrysopiyŪ DevetzŪ Griekenland

Heren : 10000m

Kenenisa Bekele EthiopiŽ

Sileshi Sihine EthiopiŽ

Micah Kogo Kenia

Heren : 100m

Usain Bolt Jamaica

Richard Thompson Trinidad en Tobago

Walter Dix Verenigde Staten

Heren : 110m Horden

Dayron Robles Cuba

David Payne Verenigde Staten

David Oliver Verenigde Staten

Heren : 1500m

Rashid Ramzi Bahrein

Asbel Kiprop Kenia

Nicholas Willis Nieuw Zeeland

Heren : 200m

Usain Bolt Jamaica

Shawn Crawford Verenigde Staten

Walter Dix Verenigde Staten

Heren : 20km Wandelen

Valeriy Borchin Rusland

Jefferson Pťrez Ecuador

Jared Tallent AustraliŽ

Heren : 3000m Steeplechase

Brimin kiprop Kipruto Kenia

Mahiedine Mekhissi-B Frankrijk

Richard Kimkemboi Mateelong Kenia

Heren : 400m

Lashawn Merritt Verenigde Staten

Jeremy Wariner Verenigde Staten

David Neville Verenigde Staten

Heren : 400m Horden

Angelo Taylor Verenigde Staten

Kerron Clement Verenigde Staten

Bershawn Jackson Verenigde Staten

Heren : 4x 400m Estafete

Verenigde Staten Verenigde Staten

Bahama's Bahama s

Rusland Rusland

Heren : 4x100m Estafete

Jamaica Jamaica

Trinidd Tobago Trinidad en Tobago

Japen Japan

Heren : 5000m

Kenenisa Bekele EthiopiŽ

Eliud Kipchoge Kenia

Edwin Cheruiyot Soi Kenia

Heren : 50km Wandelen

Alex Schwazer ItaliŽ

Jared Tallent AustraliŽ

Denis Nizhegorodov Rusland

Heren : 800m

Wilfred Bungei Kenia

Ismail Ahmed Ismail Soedan

Alfred Kirwa Kenia

Heren : Discus werpen

Gerd Kanter Estland

Piotr Malachowski Polen

Virgilijus Alekna Litouwen

Heren : Hink Stap Sprong

Nelson Evora Portugal

Philips Idowu Groot BrittanniŽ

Leevan Sands Bahama s

Heren : Hoogspringen

Andrey Silnov Rusland

Germaine Mason Groot BrittanniŽ

Yroslav Rybakov Rusland

Heren : Kogelslingeren

�P�r�i�m�o~� �K�o�z�m�u�s Sierra Leone

Vadim Devyatovskiy Wit Rusland

Ivan Tikhon Wit Rusland

Heren : Kogelstoten

Tomasz Majewski Polen

Christian Cantwell Verenigde Staten

Andrey Mikhnevich Wit Rusland

Heren : Polsstok hoogspringen

Steva Hooker AustraliŽ

Evgeny Lukyanenko Rusland

Denys Yurchencko OekraÔne

Heren : Speerwerpen

Andreas Thorkildsen Noorwegen

Ainars Kovals Letland

Tero Pitkšmški Finland

Heren : Tienkamp

Bryan Clay Verenigde Staten

Andrei Krauchanka Wit Rusland

Leonel Suarez Cuba

Heren : Verspringen

Irving Jahir Saladino Aranda Panama

Khotso Mokoena Zuid Afrika

Ibrahim Camejo Cuba

Heren : Marathon

Samuel Wanjiru Kenia

Jaouad Gharib Marokko

Tsegaye Kebede EthiopiŽ

Wijzigingen, tikfouten en dergelijke voorbehouden. Fout gevonden? Geef het door! twee keer drie is vier en twee is negen 24 aug 11:45

- Atletiek -

Deelnemers Atletiek

Nederland

Heren

110 meter Horden

4x100 meter

4x100 meter Reserve

800 meter

Discuswerpen

Kogelstoten

Marathon

Tienkamp

Dames

10.000 meter

Marathon

Zevenkamp

België

Heren

200 m

3000 meter steeple chase

  • Pieter Desmet

4x400 meter

5000 meter

  • Monder Rizki

Polsstokspringen

Tienkamp

Dames

10 000 m

100 meter

200 meter

3000 m steeple

4x100 meter

Hoogspringen




©